1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-09, 09:50   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Moje wyrazy wspolczucia,Marto. Niech Mama spoczywa w spokoju...smutne to jest. Walka,walka i jeszcze raz walka,i przegrana. Kolejna przegrana.
[*][*][*]
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 10:33   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu, jestem z Tobą w myślach. Jak Ci dodac sił,nie wiem. Te ostatnie dni i minuty sa bardzo ciezkie. Nawet wiara czasami zawodzi. Wiara,ze naszym kochanym za chwile juz bedzie lzej. Nam nie. Ale Tam im jest juz dobrze. Moj Mąż jest taki szczęśliwy w moich snach. To jest zarazem i pocieszajace i tak smutne,bo po przebudzeniu jestem sama.
Wytrwaj jeszcze trochę,Marto.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 15:37   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta napisał/a:
Nogi i ręce ma sine. Nogi już całe ,razem z udami...a ręce to całe dłonie.

krążenie :-( , to juz nie długo,Martuś,jeszcze trochę musicie posiedziec przy Mamusi,mówisz do niej?
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-07, 11:42   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Jestem tez...
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:12   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marto,wiem jak Ci ciezko jest teraz. I wiem ze juz nie masz sily. Pisz. To pomaga. Wylewaj tu swoj bol.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 21:00   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Matruś,przepraszam że to napiszę,ale jeżeli czujesz że Mama odchodzi czy nie pora na ostatnie namaszczenie?
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-06, 20:51   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Płaczę razem z Tobą :cry:
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-05, 19:30   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
:-( oj nie dobrze,Martus. Mysle ze powinnas posluchac i dac Mamie spac,a karmienie na sile chyba nie jest dobrym pomyslem.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-29, 15:03   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta, jak by inaczej,czytamy,czekamy na wiesci( nie bardzo dobre a szczegolne na bardzo dobre) i kciukujemy ze wszystkich sil!
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 18:20   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Mama powiedziala ze lepiej nie bedzie? Martus,moj maz tez sie ,martwil o mnie i mowil ze bedzie gorzej...
Duzo,duzo sily zycze.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 10:56   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martus,pisalas ze masz doswiadczenie w opiece (myle sie?),ja takiego doswiadczenia nie mam. Teraz to juz wiem co i jak robic,ale kroplowki nie podlacze i tak. Owszem,mylam,golilam meza sama. Ale fachowa pomoc przy nim chwala Bogu i dzieki hospicium domowemu byla. Wiec podziwiam Ciebie za wszystko co robisz dla mamy. No a kobiety jak to kobiety. Sa bardziej zaradne w takich okolicznosciach.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-28, 10:28   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Tak,Martuniu droga! Ty musisz wypoczac choc troche. Wiem jak to jest byc,czuwac przy ciezko chorej osobie i nie miec snu. I wylaza juz skutki Twojego zmeczenia. Ja gdzies pisalam ze u mnie takie zmeczenie skonczylo sie wylewem w lewej nodze. Teraz jeszcze "lepiej". Dostalam rwe kulszowa. Podejrzewam ze to wlasnie nieleczony wylew i ciagly stres,podnoszenie Meza (kregloslup tez zalatwilam). Koniecznie postaraj sie pospac! Latwo mi mowic,wiem,ale teraz bedzie Twoj tato,mam nadzieje ze troche sobie odpoczniesz. Trzymaj sie i nie lekcewaz bolu lydek! A,a jeszcze praca w kasynie! Non stop na nogach chyba,co?
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 19:20   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
kubanetka napisał/a:
zabierz dokumenty potwierdzające nowotwór oraz wypisy ze szpitala, dowód mamy oraz dowód ubezpieczenia.
nie wiem czemu Was poprosili o taka duza ilosc dokumentow,nam wystarczylo jedno skierowanie od lekarza,moze to zalezy od miejscowosci?
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 19:01   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Martuniu kochana. Jak mamy Ci pomoc, powiedz. Jestesmy (mowie za wszystkich i wiem ze tak jest!) tutaj z Toba. Jak jest Ci zle-pisz. A jest zle. Gdyby mozna bylo przemieszczac sie w czasie to uwiez ze wiele osob zechcialo ofiarowac Wam swoja pomoc. _itsme_
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Lena W.

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-25, 09:52   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Marto,nie Ty jedna przezywasz takie napady paniki.Ja tez mialam taki napad,raz,ale sie zdarzyl. Nie spodziewalam sie po sobie podobnego. Ale widocznie nerwy puscily.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group